Jeśli chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzeniach zapisz się do
grupy sympatyków.

Imię / nick
E-mail


ASYSTENT INSTRUKTORA

Kurs ASYSTENT INSTRUKTORA PSAI jest przeznaczony dla nurków, którzy chcą wejść na ścieżkę profesjonalnych stopni nurkowych. Stopień ten umożliwia podjęcie pracy certyfikowanego asystenta oraz przewodnika podwodnego w centrach i ośrodkach nurkowych na całym świecie. Otwiera również drogę do stopni instruktorskich PSAI i umożliwia zostanie profesjonalnym instruktorem.


Kończąc ten kurs nie tylko zapoznasz się z najnowszymi standardami szkoleniowymi, ale również zapoznasz się z pracą i standardami działania licencjonowanego Centrum Nurkowego PSAI.
Program kursu obejmuje praktyczne umiejętności prowadzenia grup nurkowych, asystowania instruktorowi podczas szkolenia, oraz organizowania programów prowadzonych przez ASYSTENY INTRUKTORA. Kurs obejmuje również serię wykładów obejmujących teorię nurkowania, planowanie i organizowanie nurkowań oraz asystowanie przy kursach.
 

CENNIK KURSÓW

Zajmujemy się organizacją wypraw i szkoleń nurkowych. Oranizujemy safari nurkowe Egipt, Tajlandia, Filipiny, Holandia. Szkolenia nurkowe w PADI i PSAI. Szkolimy na nowym sprzęcie renomowanych firm światowych APEKS.