Jeśli chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzeniach zapisz się do
grupy sympatyków.

Imię / nick
E-mail


Kurs OWD (Open Water Diver)

Kurs nurkowania Open Water Sport Diver PSAI jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymasz uznawany na całym świecie wydany przez PSAI certyfikat Open Water Sport Diver uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów (12 metrów Junior OWSD).

 
Przebieg kursu Open Water Sport Diver PSAI:
Kurs składa się z trzech części obejmujących:
1. Pięć modułów teoretycznych (podręcznik, testy, wykład)
2. Conajmniej cztery nurkowania na basenie w całym sprzęcie, gdzie nauczysz się podstawowych uiejętności
3. Cztery nurkowania na wodach otwartych.
 
Aby przystąpić do kursu OWSD musisz mieć ukończone 15 lat (10 lat dla kursu Junior OWSD), posiadać podstawową umiejętność pływania, być zdrowym oraz przede wszystkim chcieć! Wymagane jest również zaświadczenie lekarskie (lekarz pierwszego kontaktu) o braku przeciwwskazań do uprawiania nurkowania.
Przystępując do kursu powinieneś posiadać własny sprzęt ABC czyli płetwy, maskę i fajkę. Pozostały sprzęt nurkowy na czas kursu otrzymasz od nas. Jeśli nie masz własnego ABC a mimo to chcesz spróbować – powiedz o tym swojemu instruktorowi a na pewno coś wymyśli.
 

 

Zajmujemy się organizacją wypraw i szkoleń nurkowych. Oranizujemy safari nurkowe Egipt, Tajlandia, Filipiny, Holandia. Szkolenia nurkowe w PADI i PSAI. Szkolimy na nowym sprzęcie renomowanych firm światowych APEKS.