Nurkowy weekend w lubuskiem :) 6-8.07.2018

Wyjazdy na nurkowiska w kraju i za granicą

Nurkowy weekend w lubuskiem :) 6-8.07.2018

Postautor: adi » 26 cze 2018, 20:39

Zapraszamy wszystkich klubowiczów i sympatyków wraz z rodzinami na nurkowy weekend w lubuskiem. Wyjazd zarówno dla rozpoczynających swą przygodę z nurkowaniem jak i starych technicznych wyjadaczy. Startujemy w piątek o 14:00. Kwaterujemy się nad jeziorem Lipie i dla chętnych przygotowaliśmy nocne nurkowanie. Reszta w tym czasie przygotuję małe grillowanko i spotkamy się z lokalnymi nurkami, a także Piotrem, który będzie naszym gospodarzem. W sobotę dwa lub trzy nurkowania, pływanie, pluskanie, opalanie, spacery - jednym słowem kto, co lubi to robi :) Wieczorem ognisko, kiełbaski i opowieści o nurkowaniu. W niedziele rano przeniesiemy się nad jezioro Głębokie. Tam dwa nurkowania i po obiedzie pożegnamy się z tym pięknym i czystym regionem.

Noclegi: koszt ok 60 zł za dobę
Powietrze 1,20 zł za litr
Opłata bazowa 10 zł za dzień

Na grilla i ognisko, każdy zabiera to na, co ma ochotę.

Podczas wyjazdu będzie można zdobyć uprawnienia deep diver 40 m
max ilość kursantów 4 osoby, chętnych proszę o kontakt

Opisy jezior:'
Jezioro Lipe http://czystejeziora.pl/pojezierze-lubu ... rzowa-wlkp
Jezioro Głębokie: http://www.intour.pl/23_665_1-jezioro-g ... zecza.html

Osoby potrzebujące wypożyczyć sprzęt, proszę o wcześniejsze rezerwacje. Jest mocno aktywny okres naszych młodych instruktorów i sporo sprzętu jest zarezerwowane.

O wpisaniu na listę decyduje wpłata zaliczki 200 zł na konto ING Adam Pawlik 42 1050 1214 1000 0092 3506 2347 tytułem: klubowy wyjazd w lubuskie.

Lista:
Halina Po.
Mariola +
Grażyna
Adam Pa. +
Iza
Marys
Iza +
Adrian +2
Amfora + 2
Kacper
Awatar użytkownika
adi
Administrator

Re: Nurkowy weekend w lubuskiem :) 6-8.07.2018

Postautor: adi » 29 cze 2018, 19:18

Dzwonił do mnie dzisiaj gość od wynajętego domu, a jak to u nas w klubie zwykle bywa nie potrafiłem mu powiedzieć ile osób przyjedzie :( Proszę o jasne deklaracje i przesłanie potwierdzenia wpłaty do jutra, do godz 12:00. Obiecałem, że o 12:00 dam znać ile osób przyjedzie. Później oczywiście można będzie dołączyć ale nocleg już we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
adi
Administrator

Re: Nurkowy weekend w lubuskiem :) 6-8.07.2018

Postautor: Grażka » 30 cze 2018, 12:35

Ja, Grażka. Jak ktoś mnie zabierze.
Awatar użytkownika
Grażka
Użytkownik

Wróć do Wyjazdy i wyprawy