KSIĄŻKI O NURKOWANIU - możecie polecić jakies pozycje ?

Działalność FORUM, pytania, problemy, komunikaty, dotyczące FORUM, ...

KSIĄŻKI O NURKOWANIU - możecie polecić jakies pozycje ?

Postautor: Iga » 28 mar 2012, 11:45

Witam wszystkich serdecznie ! Tu Iga - nowa uczestniczka kursu OWSD :) . Chciałam sprezentować mojemu znajomemu książkę na temat nurkowania( w j.polskim). Z tego co wiem, to nurkował 2 lata temu na wrakach w Egipcie, schodził do 40 metrów i robił tam ładne podwodne zdjęcia. Może znacie jakieś pozycje w tym temacie godne polecenia ? za wszystkie informacje będę wdzięczna :-) Pozdrawiam
Iga
Użytkownik

Re: KSIĄŻKI O NURKOWANIU - możecie polecić jakies pozycje ?

Postautor: Franz » 28 mar 2012, 20:05

Iga pisze:Witam wszystkich serdecznie ! Tu Iga - nowa uczestniczka kursu OWSD :) . Chciałam sprezentować mojemu znajomemu książkę na temat nurkowania( w j.polskim). Z tego co wiem, to nurkował 2 lata temu na wrakach w Egipcie, schodził do 40 metrów i robił tam ładne podwodne zdjęcia. Może znacie jakieś pozycje w tym temacie godne polecenia ? za wszystkie informacje będę wdzięczna :-) Pozdrawiam

Cześć Iga
To ma być książka na temat technik nurkowych, czy raczej album ze zdjęciami?
Franz

Postautor: Grażka » 28 mar 2012, 21:29

Homo Delphinus - Jacques Mayole
Medycyna dla nurków w pigułce - Jarosław Krzyżak
Gladiator Oceanu - Mark Ellyatt
10ciu królów morza - Jacques i Pierre Mayole
mam je i wracam do nich
Awatar użytkownika
Grażka
Użytkownik

Postautor: Grażka » 28 mar 2012, 21:31

e dodałam Mayolom niepotrzebnie
Awatar użytkownika
Grażka
Użytkownik

Postautor: Iga » 29 mar 2012, 12:55

Franz pisze:
Iga pisze:Witam wszystkich serdecznie ! Tu Iga - nowa uczestniczka kursu OWSD :) . Chciałam sprezentować mojemu znajomemu książkę na temat nurkowania( w j.polskim). Z tego co wiem, to nurkował 2 lata temu na wrakach w Egipcie, schodził do 40 metrów i robił tam ładne podwodne zdjęcia. Może znacie jakieś pozycje w tym temacie godne polecenia ? za wszystkie informacje będę wdzięczna :-) Pozdrawiam

Cześć Iga
To ma być książka na temat technik nurkowych, czy raczej album ze zdjęciami?

w sumie dobre pytanie -fakt, nie napisałam....wiem, że lubi ogladać zdjęcia, więc ilustrowana książka o węższej tematyce specjalistycznej byłaby chyba lepsza niż ogólny album o nurkowaniu, który tak na prawdę może dostać od każdego ... coś w stylu tej Waszej "nurkuj po przygodę" (nie pamiętam dokładnie tytułu teraz) byłaby ok - są i zdjęcia i tematyka dla bardziej zaawansowanych...widziałam ją dwa dni temu na merlin.pl i jak nie znajdę czegoś lepszego to ją kupię...

(hmm... ewentualnie myślałam też o jakimś "gadżecie" nurkowym...)
Iga
Użytkownik

Postautor: Iga » 29 mar 2012, 13:00

Grażka pisze:Homo Delphinus - Jacques Mayole
Medycyna dla nurków w pigułce - Jarosław Krzyżak
Gladiator Oceanu - Mark Ellyatt
10ciu królów morza - Jacques i Pierre Mayole
mam je i wracam do nich

Dzięki Grażka za wszystkie tytuły... myślę, że pewnie coś z nich wybiorę :) już na wstępie spodobał mi się tytuł "Homo Delphinus" i "Medycyna dla nurków w pigułce" ( taki pewnie przydatny poradnik...)

Pozdrawiam serdecznie:-)
Iga
Użytkownik

Wróć do FORUM ANACONDA