Egipt - Dahab w połowie września

Propozycje wyjazdów, terminy, plany - niekomercyjne

Egipt - Dahab w połowie września

Postautor: Zioło » 09 mar 2013, 1:32

Planujemy jesienny wypad do Dahabu. Wyjazd jest tak pomyślany by dobrze się bawili zarówno nurkowie rekreacyjni jak i techniczni. Mile widziane całe rodziny. Wkrótce więcej szczegółów. Prosimy o wstępne deklaracje osób zainteresowanych.
Awatar użytkownika
Zioło
Administrator

Re: Egipt - Dahab w połowie września

Postautor: tomasz z » 11 mar 2013, 15:38

Mnie z Pawłem licz , pamiętaj ,że my chcemy z monachium
tomasz z
Użytkownik

Postautor: ZIIBI » 04 kwie 2013, 23:29

Oczywiście że jadę mam tylko nadzieję że żadne pseudo dupko nurki nie jadą z nami :)
Raz miałem okazję być z takim jednym i masakra żenujące było jak się łasił i pokazywał co to nie jest z niego za nurek :) facet powinien mieć jaja a nie wydmuszki :)
Adaś możesz mnie pisać
ZIIBI
Użytkownik

Postautor: Grażka » 07 kwie 2013, 17:52

no dobrze, wpisz mnie, bo bardzo chciałabym ten kanion w końcu obejrzeć (dokładnie - w końcu), choć przy moim zawodowym trybie życia już nie wiem co dam radę zrobić w dziedzinie prywatnej :( 8-) .....
Awatar użytkownika
Grażka
Użytkownik

Postautor: Zioło » 07 cze 2013, 22:32

Jest już ustalony termin wyjazdu 24.09.2013-1.10.2013 z wylotem z Katowic:

I kilka ważnych informacji:

Zakwaterowanie w hotelu Planet Oasis:
- pokoje kat. delux: 2260 PLN/os/DBL/BB,
- pokoje kat. superior: 2040 PLN/os/DBL/BB,
- pokoje kat. A: 1960 PLN/os/DBL/BB,
- pokoje kat. B: 1890 PLN/os/DBL/BB,

Cena zawiera: 7 noclegów w hotelu, przelot tam i z powrotem, wyżywienie według opcji, transfery z lotniska do hotelu i z powrotem, ubezpieczenie KL,NW.
Cena nie zawiera: wizy płatnej na lotnisku, wydatków własnych, dodatkowej opcji ubezpieczenia.
Ponieważ hotel znajduje się na deptaku ciągnącym się wzdłuż morskiego brzegu obfitującym w najróżniejsze restauracje proponujemy opcję stołowania się właśnie tam. Dla chętnych by wykupić opcję HB dopłata wynosi 175 PLN/os/tydzień

Planet Oasis
•kat. delux - to pokoje w zupełnie nowej części hotelu, część z tych pokoi ma tarasy (widok na morze), część ma dodatkowo mały ogródek z tyłu,
•kat. superior - pokoje z tarasami, część pokoi także mieści się w nowej części hotelu, część w starej,
•kat. standard - to pokoje w starej części budynku na pierwszym piętrze, z wyremontowanymi łazienkami i widokiem na ogródek,
•kat. B - pokoje w starej części hotelu, po remoncie, niektóe pokoje na parterze, reszta na piętrze.

Dopłata do przelotów z Duseldorfu lub Frankfurtu wynosi ok. 280 EUR (cena poglądowa), a z Monachium: ok 170 EUR/os

Dla osób nurkujących rekreacyjnie pakiet nurkowy 5 dni, 11 nurkowań w cenie 195EUR. Dla osób planujących głębsze nurkowania techniczne dopłaty wg cennika Planet Divers http://www.planetdivers.pl/ w zakładce cennik techniczny

Płatność - przy rezerwacji 35% wartości (do 15.06.2013). Wpłaty proszę dokonać na rachunek: Adam Pawlik CitiBank 34 1030 0019 0109 8531 8223 0016. Reszta na 21 dni przez wylotem. Proszę o terminowe wpłaty zaliczek, gdyż po 15.06.2013 cena może ulec zmianie.
Awatar użytkownika
Zioło
Administrator

Wróć do WYJAZDY, WYPRAWY, EXPEDYCJE