Niemiecka kopalnia Miltitz 12.-13.01.2019

Wyjazdy na nurkowiska w kraju i za granicą

Niemiecka kopalnia Miltitz 12.-13.01.2019

Postautor: adi » 26 lip 2018, 13:30

Udało mi się zdobyć wolny termin 12.-13.01.2019 na nurkowanie w niemieckiej kopalni wapienia Miltitz. Mam 10 miejsc, z czego 3 są już zarezerwowane. Proszę o deklaracje do końca tygodnia (31.07.2018 24:00), po tym czasie reszta miejsc wróci do puli opiekuna kopalni. Samej kopalni chyba nie trzeba reklamować :)

Chętnych proszę o wpłatę 80 euro tytułem zaliczki: ING Adam Pawlik 42 1050 1214 1000 0092 3506 2347 tytułem: Miltitz 01'2019
Dla posiadających rachunki w Euro podaje również rachunek w tej walucie:
Rachunek walutowy w EUR
Numer IBAN PL02249010570000990232617139
Kod BIC/SWIFT ALBPPLPW
O kolejności wpisania na liste decyduje wpłata zaliczki.

Szczegóły wyjazdu omówimy jak zbierze się cała grupa. Może pojedziemy dzień wcześniej by sie tak rano nie zrywać w sobotę, ale to do omówienia później.

Lista:

Rezerwacje:
1. Maciek +
2. Adam P. +
3. Grzegorz D.
4. Bogdan T.
5. Michał K.
6. Jacek S.
7. Agnieszka S.
8. Michalina
9. Marcin
10.Dybik
11.Dybik 2
12.Jarek
Awatar użytkownika
adi
Administrator
 
Posty: 156
Rejestracja: 20 lut 2012, 9:46

Re: Niemiecka kopalnia Miltitz 12.-13.01.2019

Postautor: adi » 26 lip 2018, 19:33

Rejestracja nurkowania jaskiniowego Miltitz
Wymagania :
certyfikat nurkowy full cave, ubezpieczenie nurkowe na nurkowanie jaskiniowe.

Rejestracja uczestnictwa w podanych terminach odbywa się wyłącznie w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej . Rejestracja będzie ważna tylko wtedy, gdy zaliczka (co najmniej 20 euro za planowane nurkowanie, 100 euro za kurs, 45 euro za nurkowanie próbne) zostanie dostarczona na nasze konto w odpowiednim czasie. Dwa tygodnie po wezwaniu do zapłaty, jeśli wpłata nie zostanie przekazana, rejestracja zostanie anulowana przez nas. Minimalne depozyty pozostają w klubie nurkowym bez żadnych pokazów.

Są to tylko możliwe poprzez rejestrację nazw. Z naszej strony zasadniczo nie ma interesu w tym, że zarejestrowane są grupy ryczałtowe. Aby się zarejestrować, nazwiska nurków muszą być nazwane. Są następujące powody:

Po pierwsze, chcemy zapobiec odsprzedawaniu kilku miejsc przez innych "ludzi biznesu". Ograniczona przestrzeń w inny sposób nieuchronnie prowadzi do wzrostu cen. To byłoby złe dla wszystkich nurków.
Co więcej, zauważyliśmy, że w ostatnich latach lei rozpoznają, że gdy aplikacje do nurkowania grupowego, pomimo nazywania, często zastępują ludzi, są wysyłane. Oczywiście, aby skorzystać ze zgłoszonego limitu i zaliczki. Niemal zawsze te niezapowiedziane osoby bardzo dobrze nie doskonalą swojego nurkowania. Wynikające z tego pogorszenie wzroku nie uszczęśliwia wszystkich i nie jest warte swojej ceny.
Na miejscu w kopalni Miltitz
Menedżer operacji nurkowania (surfacemanager)

Zachowaj listę nurków i gości.
Sprawdza poprawny login, dziennik pokładowy i kwalifikację do nurkowania i odpowiada za sprawy związane z pieniędzmi.
Ustala grupowanie w porozumieniu z zespołami nurkowymi.
Wykonaj podstawowe szkolenie w kopalni, jeśli coś jest niejasne.
W rejonie nadbrzeżnym wymagany jest hełm, nurkowie mają przywilej bez przewodnika po kopalni w tunelach.
Tylko główna trasa, bezpośrednia droga do wody, może być wprowadzona bez przewodnika. (Ryzyko wypadku, ochrona nietoperzy)
Bez własnych poszukiwań.
Dzieci NIE mogą przebywać w kopalni bez nadzoru. Ci, którzy uprawiają nurkowanie, nie mogą w tym czasie nadzorować swoich dzieci.
grup nurkowych mieć lider zespołu nurkowania do nurkowania wylogować iz powrotem po nurkowanie zarejestrować .Ponadto:

Palenie i otwarte pożary są zabronione pod ziemią
Każda forma nagłego wypadku ma być wypłacona poza kopalnią (odpowiednie toalety w budynku gospodarstwa), w przeciwnym razie z jaskini zostanie wyprowadzona rekompensata. To zdanie jest niestety konieczne.
Psy nie mogą przebywać na terenie podziemnym .
Uwagi na temat nurkowań:
Jaskinia szkolenia :
szkolenie nurkowania muszą być stosowane dla i omówione wcześniej. Następnie mogą zostać zatwierdzone. Następnie przydzielane są obszary jaskiń i czas nurkowania, które są bezkrytyczne dla wszystkich gości.

Fotografia / Film:
Niestety, istnieje tylko kilku nurków, którzy potrafią jeszcze wytarować rozsądnie widok za pomocą aparatu / zdjęcia. Przerażające jest widzieć, jak te "K? Nstler" systematycznie niszczą lub przynajmniej degradują obiekt swojej miłości. Pomyśl lepiej, jeśli nie możesz po prostu cieszyć się nurkowaniem i cieszyć się sobą i resztą świata.

Skuter:
Zasadniczo NIE! Istnieją drobne wyjątki zatwierdzone pod koniec sezonu (marzec, kwiecień), a następnie dopiero od niedzieli w południe.


Potrzeba podczas nurkowania: NIE używaj urządzenia do moczenia na suchym skafandrze, jest to stojąca woda z niewielką wymianą wody. A kto musi to zaplanować przed nurkowaniem, używane prezerwatywy należą do pojemników na śmieci, a nie do ciemnych zakamarków kopalni. Gmina ma problemy z jakością wody (ładunek bakterii) na basenie i jest gotowa na natychmiastowe poczucie winy, gotowa do całkowitego stłumienia nurkowania. Pieluchy są już bardziej pożądane. Niestety, ich użycie często prowadzi do bezlitosnego przepełniania koszy na śmieci w kopalni. I w ten sposób uzasadnić regularne podwyżki cen, których nie przekazaliśmy nurkom.
dlatego: Usuń wszystkie śmieci i wyrzuć je w odpowiednie miejsce.

Rebreathers:
nie są dozwolone!
Awatar użytkownika
adi
Administrator
 
Posty: 156
Rejestracja: 20 lut 2012, 9:46


Wróć do Wyjazdy i wyprawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron