Jeśli chcesz otrzymywać informację o bieżących wydarzeniach zapisz się do
grupy sympatyków.

Imię / nick
E-mail


Jastarnia - kurs wrakowo morski

Pierwszego dnia po drobnych korektach sprzętu mogliśmy rozpocząć nasze kursowe zmagania. Na pierwszy ogień poszedł Groźny i Kuter, a na nich  trochę zabawy z linkami.
W trakcie kolejnych dwóch dni szkolenia męczyliśmy dalej Groźnego, Kuter i Malutką. Odwiedziliśmy Jurka w jego bunkrze Sabała i oporęczowaliśmy pobliski las. Po męczących zmaganiach z poręczówkami nastał czas relaksu czyli grill na plaży. 
Następnego dnia dwukrotnie odwiedziliśmy Groźnego, gdzie ograbiono nas z kołowrotków i błyskacza i Delfina, gdzie nasi podopieczni mogli sprawdzić swoją psychikę w ciemnym i zamulonym wnętrzu wraku.

Gratuluje uczestnikom, którzy podołali temu programowi. Brak wraku, zgubienie opustówki, zdmuchnięcie z wraku, zaplątanie w sieci i zerowa widzialność to już nie problem :) Życzę wszystkim samych bezpiecznych i udanych nurkowań wrakowych, a już w sierpniu zapraszam na kurs Technical Wreck, który będzie się odbywał podczas rejsu na Bornholm.

Zajmujemy się organizacją wypraw i szkoleń nurkowych. Oranizujemy safari nurkowe Egipt, Tajlandia, Filipiny, Holandia. Szkolenia nurkowe w PADI i PSAI. Szkolimy na nowym sprzęcie renomowanych firm światowych APEKS.